KN-0206180
  • úspora 35 % námahy oproti běžným kombinovaným kleštím
  • snadnější práce díky optimálnímu převodu
  • s břity (tvrdost cca 63 HRC) na měkké a tvrdé dráty a pianový drát
  • dlouhé břity pro silnější kabely
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KN-0206180 Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-0206180
Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE
Produkt není skladem
Kat.číslo: KN-0206180
Produkt není skladem
KN-0206200 Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE 1
skladem
Kat.číslo: KN-0206200
Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:2 ks
skladem
Kat.číslo: KN-0206200
Skladem na prodejně:2 ks
KN-0206225 Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE 1
Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE
Popis