KN-0307200
993,00
do 24 hodin
Množství | |
|---|---|---|---|
| Kleště kombinované 180 mm |
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-0307180
Kleště kombinované 180 mm
| Kleště kombinované 200 mm |
Kat.číslo: KN-0307200
Kleště kombinované 200 mm
Popis
- VDE izolace a bezpečnost – rukojeti s izolací testovanou podle norem EN 60900 / IEC 60900, bezpečné pro práci s elektrickými obvody do 1000 V AC (samotný nástroj je VDE testován)
- chromované provedení hlavy – odolná a pevná konstrukce z nástrojové oceli
- řezné hodnoty:středně tvrdý drát: O 3,8 mm, tvrdý drát: O 2,5 mm, měděný vícežilový kabel: O 13,0 mm / 16,0 mm2