KN-1106160
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KN-1106160 Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
Kat.číslo: KN-1106160
Produkt není skladem
KN-1106160SB Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister 6
Kat.číslo: KN-1106160SB
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister
Kat.číslo: KN-1106160SB
Popis