KN-6705140
  • s břity pro měkký, tvrdý a pianový drát
  • vysoký řezný výkon při vynaložení nepatrné síly
  • optimální přizpůsobení úhlu břitů a převodového poměru
  • břity doplňkově induktivně zakalené, tvrdost břitů asi 64 HRC
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KN-6705140 Kleště štípací čelní silové 140mm 6
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-6705140
Kleště štípací čelní silové 140mm
Produkt není skladem
Kat.číslo: KN-6705140
Produkt není skladem
KN-6705160 Kleště štípací čelní silové 160mm 6
Kat.číslo: KN-6705160
Kleště štípací čelní silové 160mm
Kat.číslo: KN-6705160
KN-6705200 Kleště štípací čelní silové 200mm 6
Kleště štípací čelní silové 200mm