KN-7101160
961,00
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-7101160
Kleště štípací boční na čepy - CoBolt 160 mm
| Produkt není skladem |
Popis
- řezné schopnosti: měkký drát – až O 5,3 mm, středně tvrdý drát – až O 4,4 mm, tvrdý drát – až O 3,2 mm, pružinový/pianový drát – až O 3,0 mm