KN-7131160
987,00
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-7131160
Kleště štípací boční na čepy - CoBolt 160 mm
| Produkt není skladem |
Popis
- indukčně kalené ostří (~64 HRC) – drží ostří dlouho ostré a spolehlivě stříhá i tvrdší materiály
- úchopová plocha pod kloubem – praktická pro uchopení a tahání drátů již od průměru asi 1 mm
- řezné schopnosti: měkký drát: cca O 5,3 mm, středně tvrdý drát: cca O 4,8 mm, ,tvrdý drát: cca O 3,6 mm, pianový drát: cca O 3,3 mm