KN-7142200
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-7142200
Kleště štípací boční na čepy - CoBolt 200 mm
| Produkt není skladem |
Popis
- výkonné řezací hrany – precizní břity pro měkký, středně tvrdý i tvrdý drát a pianový drát
- integrovaná pružina a blokace v rukojetích – usnadňuje práci a bezpečný transport
- řezné schopnosti: měkký drát: až O 6 mm, středně tvrdý drát: až O 5,2 mm, tvrdý drát: až O 4,0 mm, pianový drát: až O 3,6 mm