KN-9516165
|---|---|---|---|---|
| Nůžky na kabely 165mm 1000V VDE |
skladem
Kat.číslo: KN-9516165
| Nůžky na kabely s dvojitým břitem 200mm 1000V VDE |
Kat.číslo: KN-9516200