KN-9571445
  • určeny pro náročné použití v průmyslu, energetice i montážích
  • díky délce 445 mm a optimalizovanému převodu poskytují vysokou řeznou sílu při minimální námaze
  • vhodné pro drátěná lana, ocelovou kulatinu i Cu/Al kabely
  • vysoký řezný výkon díky optimalizovanému pákovému mechanismu
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-9571445
Nůžky na drátěná lana
Produkt není skladem
Popis
  • šroubovaná (vyměnitelná) hlava nožů pro delší životnost
  • materiál hlavy: speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • tělo: vysoce pevný hliník
  • drátěné lano: do O 10 mm
  • Cu/Al kabel (vícežilový): do 95 mm2
  • Cu kabel (jednožilový): do O 10 mm
  • železo / polotvrdý drát: do O 7 mm