KR-130080
|---|---|---|---|---|
| Nástavec 1/4" 4,0mm COMBI PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-130040
| Nástavec 1/4" 4,5mm COMBI PROFI Line |
Kat.číslo: KR-130045
| Nástavec 1/4" 5,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 5,5mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 6,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 7,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 8,0mm COMBI PROFI Line |
Kat.číslo: KR-130080
| Nástavec 1/4" 9,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 10,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 11,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 12,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 13,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/4" 14,0mm COMBI PROFI Line |
Popis
- nástavec vše v jednom
- vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
- povrchová úprava: chrom
- leštěnýpovrch
- DIN 3124 / ISO 2725-1
- délka 25mm