KR-2592-13
|---|---|---|---|---|
| Klíč kloubový "T" 8,0mm /390mm PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-2592-08
| Klíč kloubový "T" 10,0mm /495mm PROFI Line |
Kat.číslo: KR-2592-10
| Klíč kloubový "T" 11,0mm /495mm PROFI Line |
| Klíč kloubový "T" 13,0mm /495mm PROFI Line |
Kat.číslo: KR-2592-13
| Klíč kloubový "T" 17,0mm /495mm PROFI Line |
| Klíč kloubový "T" 19,0mm /495mm PROFI Line |