KR-2592-16
|---|---|---|---|---|
| Klíč kloubový "T" 9,0mm /390mm PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-2592-09
| Klíč kloubový "T" 12,0mm /495mm PROFI Line |
Kat.číslo: KR-2592-12
| Klíč kloubový "T" 14,0mm /495mm PROFI Line |
| Klíč kloubový "T" 15,0mm /495mm PROFI Line |
| Klíč kloubový "T" 16,0mm /495mm PROFI Line |
Kat.číslo: KR-2592-16
| Klíč kloubový "T" 18,0mm /495mm PROFI Line |