KR-2598-12
|---|---|---|---|---|
| Klíč úhlový 6mm - 6/12 hran PROFI Line |
do týdne
Kat.číslo: KR-2598-06
| Klíč úhlový 7mm - 6/12 hran PROFI Line |
do týdne
Kat.číslo: KR-2598-07
| Klíč úhlový 8mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 9mm - 6/12 hran PROFI Line |
skladem
| Klíč úhlový 10mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 11mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 12mm - 6/12 hran PROFI Line |
Kat.číslo: KR-2598-12
| Klíč úhlový 13mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 14mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 15mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 16mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 17mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 18mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 19mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 20mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 21mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 22mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 23mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 24mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 25mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 26mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 28mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 29mm - 6/12 hran PROFI Line |
| Klíč úhlový 34mm - 6/12 hran PROFI Line |