KR-3057-14
  • čtyřhran na 1/2" ráčnu
  • délka 78mm
  • průměr 14 mm
  • materiál nikl-chrom-molybden-ocel
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
skladem
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-3057-02 Vytahovák zalomených šroubů 3/8" 2,0mm PROFI Line 1
skladem
Kat.číslo: KR-3057-02
Vytahovák zalomených šroubů 3/8" 2,0mm PROFI Line