KR-3331-032
|---|---|---|---|---|
| Špachtle plochá 32mm flexibilní - nerez PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3331-032
| Špachtle plochá 50mm flexibilní - nerez PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3331-050
| Špachtle plochá 63mm flexibilní - nerez PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3331-063
| Špachtle plochá 75mm flexibilní - nerez PROFI Line |
| Špachtle plochá 100mm flexibilní - nerez PROFI Line |
| Špachtle plochá 125mm flexibilní - nerez PROFI Line |