KR-3403-11S
|---|---|---|---|---|
| Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |
do týdne
Kat.číslo: KR-3403-08S
| Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3403-10S
| Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3403-11S
| Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |
do týdne
| Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT STUBBY FLEX PROFI Line |