KR-3403-19
|---|---|---|---|---|
| Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3403-08
| Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3403-09
| Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3403-19
| Klíč ráčnový 20mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 21mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 22mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 24mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |