KR-3404-15
|---|---|---|---|---|
| Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3404-08
| Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3404-09
| Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3404-15
| Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 20mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 21mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 22mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
| Klíč ráčnový 24mm CLICKRAFT REVERSIBLE PROFI Line |
Popis
- ráčnový klíč s přepínací páčkou pro chod vpravo vlevo
- vyhnutí hlavy ráčny o 15%