KR-3601-10
  • ocel typu S2 (chrom/silicium/magnesium/molybden/vanadium)
  • matně chromované
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
skladem
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-3601-1,5 Klíč Inbus 1,5mm /46mm PROFI Line 1
skladem
Kat.číslo: KR-3601-1,5
Klíč Inbus 1,5mm /46mm PROFI Line
Skladem na prodejně:20 ks
Kat.číslo: KR-3601-1,5
Skladem na prodejně:20 ks
KR-3601-10 Klíč Inbus 10,0mm /121mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3601-10
Klíč Inbus 10,0mm /121mm PROFI Line
Skladem na prodejně:17 ks
Kat.číslo: KR-3601-10
Skladem na prodejně:17 ks
KR-3601-2 Klíč Inbus 2,0mm /52mm PROFI Line 1
Klíč Inbus 2,0mm /52mm PROFI Line
Skladem na prodejně:26 ks
Skladem na prodejně:26 ks
KR-3601-2,5 Klíč Inbus 2,5mm /58mm PROFI Line 1
Klíč Inbus 2,5mm /58mm PROFI Line