KR-3636-10
|---|---|---|---|---|
| Klíč Inbus "T" 10,0mm /280mm s kuličkou PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3636-10
| Klíč Inbus "T" 12,0mm /280mm s kuličkou PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3636-12
| Klíč Inbus "T" 2,0mm /145mm s kuličkou PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3636-2
| Klíč Inbus "T" 2,5mm /145mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 3,0mm /145mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 4,0mm /195mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 5,0mm /210mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 6,0mm /210mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 7,0mm /210mm s kuličkou PROFI Line |
| Klíč Inbus "T" 8,0mm /260mm s kuličkou PROFI Line |