KR-380220
|---|---|---|---|---|
| Nástavec 1/2" 8,0mm kovaný PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-380080
| Nástavec 1/2" 9,0mm kovaný PROFI Line |
Kat.číslo: KR-380090
| Nástavec 1/2" 10,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 11,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 12,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 13,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 14,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 15,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 16,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 17,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 18,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 19,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 20,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 21,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 22,0mm kovaný PROFI Line |
Kat.číslo: KR-380220
| Nástavec 1/2" 23,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 24,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 27,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 30,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 32,0mm kovaný PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 36,0mm kovaný PROFI Line |