KR-4127-10
|---|---|---|---|---|
| Šroubovák - nástavec 5,5mm /270mm ergokraft PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-4127-055
| Šroubovák - nástavec 6,0mm /270mm ergokraft PROFI Line |
Kat.číslo: KR-4127-06
| Šroubovák - nástavec 7,0mm /270mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák - nástavec 8,0mm /282mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák - nástavec 10,0mm /282mm ergokraft PROFI Line |
Kat.číslo: KR-4127-10
| Šroubovák - nástavec 11,0mm /282mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák - nástavec 12,0mm /282mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák - nástavec 13,0mm /282mm ergokraft PROFI Line |