KR-4211-180
skladem
Kat.číslo: KR-4211-180
Kleště kombinované 180mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
| Skladem na prodejně: | 6 ks |
Popis
- povrchová úprava čelistí matný chrom
- 2-komponentní protismyková rukojeť
- je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
- kabely průměr 12mm
- měděný drát průměr 5,2mm
- tvrdý drát průměr 2,2mm