KR-4260-18
|---|---|---|---|---|
| Nůžky pákové 18" /450mm HIGHTECH PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-4260-18
| Nůžky pákové 24" /600mm HIGHTECH PROFI Line |
Kat.číslo: KR-4260-24
| Nůžky pákové 30" /750mm HIGHTECH PROFI Line |
Kat.číslo: KR-4260-30
| Nůžky pákové 42" /1050mm HIGHTECH PROFI Line |