KR-4900-17B
  • 19-dílná souprava klíčů ráčnových
  • klíče CLICKRAFT COMBINATION 5,5-19mm
  • utahování a uvolňování bez sejmutí klíče z matice
  • jemná ráčna v očku klíče 72 zubů
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
skladem
Kat.číslo: KR-4900-17B
Sada klíčů ráčnových CLICKRAFT COMBINATION 19ks COMPLETO PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • pevný systém se 2-mi omyvatelnými plastovými vložkami navržen pro vybavení dílenských vozíků
  • označení rozměrů v plastových vložkách
  • přesné a praktické uložení nářadí
  • určeno pro vozíky B107, B117, P205, P207, P206, P407, P407L, P306, P308, EXTRA LARGO, P203
Parametry
Hmotnost (kg) 2,2
Rozměry (mm) 402 x 173 x 48
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
KR-2694 Adaptér k ráčnovému klíči 10mm x 1/4" bit PROFI Line - 1 ks
skladem
Kat.číslo: KR-2694
Adaptér k ráčnovému klíči 10mm x 1/4" bit PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:13 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 140,00
KR-3405 Klíč ráčnový 5,5mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Kat.číslo: KR-3405
Klíč ráčnový 5,5mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:3 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 302,00
KR-3406 Klíč ráčnový 6mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 6mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:12 ks
KR-3407 Klíč ráčnový 7mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 7mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:10 ks
KR-3408 Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:15 ks
KR-3409 Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:20 ks
KR-3410 Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:11 ks
KR-3411 Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:20 ks
KR-3412 Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:39 ks
KR-3413 Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:19 ks
KR-3414 Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:17 ks
KR-3415 Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:16 ks
KR-3416 Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:17 ks
KR-3417 Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:19 ks
KR-3418 Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:18 ks
KR-3419 Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
KR-3691 Adaptér k ráčnovému klíči 10mm x 1/4" s pojistkou PROFI Line - 1 ks
Adaptér k ráčnovému klíči 10mm x 1/4" s pojistkou PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:3 ks
KR-3692 Adaptér k ráčnovému klíči 13mm x 3/8" s pojistkou PROFI Line - 1 ks
Adaptér k ráčnovému klíči 13mm x 3/8" s pojistkou PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:1 ks
KR-3693 Adaptér k ráčnovému klíči 19mm x 1/2" s pojistkou PROFI Line - 1 ks
Adaptér k ráčnovému klíči 19mm x 1/2" s pojistkou PROFI Line - 1 ks