OM-K025K030VS
skladem
Kat.číslo: OM-K025K030VS
Kartáč koncový 25mm / 0,3mm - stopka 6mm
| Skladem na prodejně: | 6 ks |
Popis
- víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
- ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
- mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
- stopka 6mm