OM-K075H050CS
skladem
Kat.číslo: OM-K075H050CS
Kartáč hrncový copánkový 75mm / 0,5mm - stopka 6mm
| Skladem na prodejně: | 2 ks |
Popis
- použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
- ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
- na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
- před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
- upnutí stopka 6mm