OM-K075O030VS
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 3 dnů
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
OM-K075O030VS Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm
Produkt není skladem
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Produkt není skladem
OM-K100O030VS Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
skladem
Kat.číslo: OM-K100O030VS
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:5 ks
skladem
Kat.číslo: OM-K100O030VS