OM-KN115O050CZ
560,00
do 3 dnů
|---|---|---|---|---|
| Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm nerez - M14x2 |
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN115O050CZ
| Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm nerez - M14x2 |
skladem
Kat.číslo: OM-KN125O050CZ