OM-KN150O050CD
841,00
do 3 dnů
Množství | |
|---|---|---|---|
| Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm |
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
| Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm |
Kat.číslo: OM-KN178O050CD