PK-420-1240
143,00
na dotaz
|---|---|---|---|---|
| Záhlubník kuželový 6,3mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
na dotaz
Kat.číslo: PK-420-0630
| Záhlubník kuželový 8,3mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
Kat.číslo: PK-420-0830
| Záhlubník kuželový 10,4mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
| Záhlubník kuželový 12,4mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
Kat.číslo: PK-420-1240
| Záhlubník kuželový 16,5mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
skladem
| Záhlubník kuželový 20,5mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
skladem
| Záhlubník kuželový 25,0mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |
| Záhlubník kuželový 31,0mm 3-břit 90° HSS-G DIN335C PROFI |