KN-1106160T
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
Eshop cena bez DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Popis