KN-1396200T
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
Eshop cena bez DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1396200T
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDEs připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1396200T
Produkt není skladem
ks
Popis
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm