KN-1426160
  • kleště pro elektrikářské práce
  • induktivně kalená precizní ostří pro měkký drát do průměru 4 mm
  • tvrdost ostří cca 60 HRc
  • s otvory pro odizolování vodičů s jedním i několika dráty o průřezu 1,5 a 2,5 mm2
Eshop cena bez DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1426160
Kleště štípací boční odizolovací 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1426160
Produkt není skladem
ks
Popis