KN-1685125SB
  • k odstraňování plášťů a odizolování všech běžných kabelů kruhového průřezu
  • k odstraňování plášťů kabelů do vlhkého prostředí od průměru 8,0mm do 13,0 mm
  • také pro použití v krabicových odbočnicích a skříňkách rozdělovače
  • dvoudílný otevírací nástroj pro odizolování
Eshop cena bez DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1685125SB
Nástroj odizolovací 125mm univerzální - blister
Produkt není skladem
ks
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1685125SB
Produkt není skladem
ks
Popis