KN-2616200T
  • kleště s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • vysoce zatížitelné, elastické precizní hroty
  • půlkulaté dlouhé čelisti
  • plochy čelistí ozubené
Eshop cena bez DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-2616200T
Kleště půlkulaté s břity 200mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-2616200T
Produkt není skladem
ks
Popis
  • půlkulaté dlouhé čelisti
  • plochy čelistí ozubené
  • s břity pro středně tvrdý drát průměr 3,2 mm a tvrdý drát průměr 2,2 mm