KN-7006160T Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-7006160T
Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-7006160T
Produkt není skladem
KN-7006180T Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE s připevňovacím okem 1
Kat.číslo: KN-7006180T
Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Kat.číslo: KN-7006180T