KN-8551180A Kleště na hadicové spony 180mm 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-8551180A
Kleště na hadicové spony 180mm
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-8551180A
Kleště na hadicové spony 180mm
Produkt není skladem
KN-8551250A Kleště na hadicové spony 250mm 1
Kat.číslo: KN-8551250A
Kleště na hadicové spony 250mm
Kat.číslo: KN-8551250A
Kleště na hadicové spony 250mm
Popis
  • otočné, univerzální hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze
  • díly pro nástavce otočné také pod zatížením
  • extrémně dobrý pákový převod lze snadno a rychle otevřít sponi sponek s malým vynaložením síly
  • štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory
  • doplňková funkce: šetrné povolování hadic díky ozubené uchopovací čelisti
  • chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • lze použít pro standardní, úsporné a drátěné sponky a kroužky s pružícími pásy do jmenovité velikosti 50 mm
  • upínací délka více než 30 mm