KN-8807250 Kleště blitzky 250mm "Alligator" 1000V VDE 8807250 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-8807250
Kleště blitzky 250mm "Alligator" 1000V VDE 8807250
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-8807250
Produkt není skladem
KN-8807300 Kleště blitzky 300mm "Alligator" 1000V VDE 8807300 1
Kat.číslo: KN-8807300
Kleště blitzky 300mm "Alligator" 1000V VDE 8807300
Kat.číslo: KN-8807300
Popis
  • samosvorné na trubkách a maticích
  • plochy čelistí se speciálně kalenými zuby
  • tvrdost zubů asi 61 HRC
  • trvale spolehlivé uchopení
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • posuvný průchozí čep kloubu
  • vysoká stabilita díky dvojitému vedení
  • robustní provedení vhodné zejména pro práci ve venkovním prostředí
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • více výkonu a komfortu ve srovnání s běžnými kleštěmi na vodní čerpadla
  • 9-stupňové aretační nastavení s rozšířením úchopu o 30 %