Kat.číslo: KR-3057-10
Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 10,0mm PROFI Line
| Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 12,0mm PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3057-12
| Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 14,0mm PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3057-14
| Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 16,0mm PROFI Line |