KR-3057-12 Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 12,0mm PROFI Line 1
skladem
Kat.číslo: KR-3057-12
Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 12,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
skladem
Kat.číslo: KR-3057-12
Skladem na prodejně:3 ks
KR-3057-14 Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 14,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3057-14
Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 14,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: KR-3057-14
Skladem na prodejně:5 ks
KR-3057-16 Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 16,0mm PROFI Line 1
Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 16,0mm PROFI Line