KR-3057-16 Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 16,0mm PROFI Line 1
skladem
Kat.číslo: KR-3057-16
Vytahovák zalomených šroubů 1/2" 16,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
skladem
Kat.číslo: KR-3057-16
Skladem na prodejně:5 ks
Popis
  • čtyřhran na 1/2" ráčnu
  • délka 78mm
  • průměr 16 mm
  • materiál nikl-chrom-molybden-ocel
  • pro šrouby M24
  • doporučený průměr otvoru 17mm