Kat.číslo: KR-330100
Nástavec 1/2" 10,0mm COMBI PROFI Line
| Nástavec 1/2" 11,0mm COMBI PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-330110
| Nástavec 1/2" 12,0mm COMBI PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-330120
| Nástavec 1/2" 13,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 14,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 15,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 16,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 17,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 18,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 19,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 20,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 21,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 22,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 24,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 27,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 30,0mm COMBI PROFI Line |
| Nástavec 1/2" 32,0mm COMBI PROFI Line |