KR-3331-075 Špachtle plochá 75mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
skladem
Kat.číslo: KR-3331-075
Špachtle plochá 75mm flexibilní - nerez PROFI Line
Skladem na prodejně:9 ks
skladem
Kat.číslo: KR-3331-075
Skladem na prodejně:9 ks
KR-3331-100 Špachtle plochá 100mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3331-100
Špachtle plochá 100mm flexibilní - nerez PROFI Line
Kat.číslo: KR-3331-100
KR-3331-125 Špachtle plochá 125mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
Špachtle plochá 125mm flexibilní - nerez PROFI Line