Kat.číslo: KR-3403-17
Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line
| Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3403-18
| Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3403-19
| Klíč ráčnový 20mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 21mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 22mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |
| Klíč ráčnový 24mm CLICKRAFT FLEX PROFI Line |