Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
| Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-4210-210
Popis
- povrchová úprava čelistí matný chrom
- 2-komponentní protismyková rukojeť
- je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V