KR-4903-16
  • 12-ti dílná souprava ráčnových klíčů CLICKRAFT
  • určeno pro vozíky B107, B117, P205, P207, P206, P407, P407L, P306, P308, EXTRA LARGO, P203
Eshop cena bez DPH:
skladem
Kat.číslo: KR-4903-16
Sada klíčů ráčnových 8-19mm CLICKRAFT 12ks COMPLETO EVA3 PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
ks
skladem
Kat.číslo: KR-4903-16
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Popis
Parametry
Rozměry (mm) 394 x 168 x 30
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
KR-3408 Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Kat.číslo: KR-3408
Klíč ráčnový 8mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:15 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 291,00
KR-3409 Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Kat.číslo: KR-3409
Klíč ráčnový 9mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:20 ks
KR-3410 Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:11 ks
KR-3411 Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 11mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:20 ks
KR-3412 Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 12mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:39 ks
KR-3413 Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:19 ks
KR-3414 Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 14mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:17 ks
KR-3415 Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 15mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:16 ks
KR-3416 Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 16mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:17 ks
KR-3417 Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:19 ks
KR-3418 Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 18mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:18 ks
KR-3419 Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks