KN-002102EL
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-002102EL
Souprava nářadí pro elektroinstalaci VDE1000V KNIPEX brašna 23ks
| Produkt není skladem |
Popis
- 23-dílná sada značkového nářadí, částečně zkoušeného VDE podle DIN EN 60900
- lehké provedení z odolné, zesílené polyesterové tkaniny
- přední stěna navíc zesílena hliníkovými úhelníky
- přední stěna částečně sklopná s nastavitelnými pásky a přihrádkou na dokumenty na vnější straně
- s pozinkovanou vaničkou na dně
- s držadlem pro nošení a nastavitelným popruhem
Parametry
| Rozměry (mm) | 420 x 250 x 160 |
Kusovník
| Kat.číslo | Název | Dodání | Cena za MJ (ks) [bez DPH] |
Množství | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KN-0306180 | Kleště kombinované 180mm 1000V VDE 0306180 - 1 ks |
skladem
Kat.číslo: KN-0306180
Kleště kombinované 180mm 1000V VDE 0306180 - 1 ks
KN-1106160 | Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - 1 ks |
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - 1 ks
KN-1620165SB | Nástroj pro odstraňování plášťů 165mm - blister - 1 ks |
skladem
Kat.číslo: KN-1620165SB
Nástroj pro odstraňování plášťů 165mm - blister - 1 ks
KN-2506160 | Kleště půlkulaté s břity 160mm 1000V VDE pro radiotechniku - 1 ks |
Kleště půlkulaté s břity 160mm 1000V VDE pro radiotechniku - 1 ks
KN-7006160 | Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE - 1 ks |
Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE - 1 ks
KN-982025 | Šroubovák plochý 2,5mm /75mm 1000V - 1 ks |
Šroubovák plochý 2,5mm /75mm 1000V - 1 ks
KN-982035SL | Šroubovák plochý 3,5mm /100mm 1000V - Slim - 1 ks |
Kat.číslo: KN-982035SL
Šroubovák plochý 3,5mm /100mm 1000V - Slim - 1 ks
KN-982065SL | Šroubovák plochý 6,5mm /150mm 1000V - Slim - 1 ks |
Kat.číslo: KN-982065SL
Šroubovák plochý 6,5mm /150mm 1000V - Slim - 1 ks
KN-982401SL | Šroubovák PH 1 /80mm 1000V - Slim - 1 ks |
Šroubovák PH 1 /80mm 1000V - Slim - 1 ks
KN-982402SL | Šroubovák PH 2 /100mm 1000V - Slim - 1 ks |
Šroubovák PH 2 /100mm 1000V - Slim - 1 ks
KN-9852 | Nůž kabelový 180mm 1000V VDE - 1 ks |
Nůž kabelový 180mm 1000V VDE - 1 ks