KN-1106160 Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-1106160
Produkt není skladem
KN-1106160SB Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister 6
Kat.číslo: KN-1106160SB
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister
Kat.číslo: KN-1106160SB
Popis
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2