KN-0206180 Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE 1
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-0206180
Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-0206180
Produkt není skladem
KN-0206200 Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE 1
skladem
Kat.číslo: KN-0206200
Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:2 ks
skladem
Kat.číslo: KN-0206200
Skladem na prodejně:2 ks
KN-0206225 Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE 1
Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE
Popis
  • úspora 35 % námahy oproti běžným kombinovaným kleštím